Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Bad video card drivers.


FearHeart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mam problem jak w temacie. Po włączeniu pojawia mi się to:

 

 

Bad video card drivers!

-----------------------

 

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 30.03.12 16:52

 

Minecraft: Minecraft 1.2.4

OS: Windows 7 (x86) version 6.1

Java: 1.6.0_31, Sun Microsystems Inc.

VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.

LWJGL: 2.4.2

[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

 

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)

at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)

at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:230)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:650)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT e0fe99f4 ----------

 

Mam kartę graficzną NVIDIA GeForce 7600 GT. Ponieważ czytałem o tym problemie trochę, od razu mówię: Mam najnowsze sterowniki. Na kompie mam także 2 systemy: Windows XP i 7 ina XP działa bez problemu. Proszę o pomoc.

pilkanoznazdjecia.jpg

Opublikowano

Tez mam ten sam problem , probowałęm reinstalowac stery , mam najnowsze i dalej mam to samo ( ja tez win 7 32 bit)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...